Animované video

Zaujměte své zákazníky moderním a zajímavým způsobem!

Nabízím Vám tvorbu animovaných videí pro reklamu na sociálních sítích, na YouTube, firemní propagační video na web, explainer video pro Vaši službu / produkt či promo video. Navíc mohu zanimovat intro, logo nebo závěrečné outro Vašich videí.

Vytvářel jsem videa pro renomované značky, jako jsou Benzina, Stop cafe, Wüstenrot, AirBaltic a mnoho dalších. Zároveň mám příjemné ceny za vytvoření animovaného videa.

Objednejte si u mě animované video, promo video, explainer video, propagační video nebo reklamní video a oslovte nové zákazníky moderním způsobem!

nebo zavolejte: 607 736 734

TYPY VIDEÍ

REKLAMNÍ ANIMOVANÉ VIDEO

Animované reklamní video je krátký animovaný spot, který slouží k propagaci určitého produktu nebo služby. Využívá se především k oslovování širšího publika a má za cíl přitáhnout pozornost a vzbudit zájem potenciálních zákazníků. Díky možnosti využití animace a vizuálně poutavých efektů může být takovéto video velmi kreativní a nezapomenutelné. Je ideálním způsobem, jak prezentovat výhody a benefity daného produktu nebo služby v jednoduché, srozumitelné a atraktivní formě.

PROMO VIDEO

Promo video je krátké propagační video, které má za úkol představit produkt, službu, či firmu. Toto video bývá často používáno na webových stránkách, v sociálních sítích, či v reklamních kampaních. V promo videu se snažíme co nejvíce vystihnout klíčové benefity produktu, služby, či firmy a prezentovat je divákům v krátké a atraktivní formě.

EXPLAINER VIDEO

Explainer video je typ animovaného videa, které vysvětluje nebo prezentuje určitý produkt, službu nebo proces. Tento druh videa se často využívá k vysvětlení složitých témat nebo konceptů prostřednictvím zjednodušených a atraktivních animací a ilustrací. Explainer video může být použito pro propagaci na sociálních sítích, webových stránkách nebo pro interní vzdělávání zaměstnanců.

FIREMNÍ PROPAGAČNÍ VIDEO

Firemní propagační video je krátké promo video, které prezentuje konkrétní firmu, produkt nebo službu. V tomto videu jsou zdůrazněny hlavní benefity a unikátní vlastnosti produktu nebo služby, které jsou potenciálně zajímavé pro zákazníky. Firemní propagační video by mělo být atraktivní, profesionální a dobře promyšlené, aby vzbudilo zájem u diváků a pomohlo tak firmy zvýšit povědomí o svých značkách a produktech.

KRESLENÉ VIDEO

Kreslené video je typ animovaného videa, které se vyznačuje použitím počítačové vektorové kresby. Vektorová kresba umožňuje zachování kvality a ostrosti obrázků i při různých velikostech, což je výhodné pro použití na různých typech zařízení. Kreslené video je často využíváno pro vysvětlení složitých konceptů nebo pro prezentaci firemních produktů a služeb.

CENA

Jako živnostník Vám mohu nabídnout velmi příznivou cenu za tvorbu animovaného videa. Neplatím z Vaší zakázky žádné další lidi jako sekretářky, obchodní zástupce, účetní atd..

KLIENTI

UKÁZKA PROMO VIDEÍ

CO O MNĚ ŘÍKAJÍ ZÁKAZNÍCI

Jsme velice spokojeni s rychlým a profesionálním přístupem. Oceňujeme taktéž neuvěřitelnou vstřícnost, schopnost zasvětit nás do dané problematiky a ochotu řešit problémy ze strany dodavatele. Vřele doporučujeme!
Anežka Rejsková
Scholz & Friends
Pan Timko velmi kreativním způsobem vytvořil interaktivní aplikaci Zlatá stoka pro stálou expozici o rybníkářství v Domě Štěpánka Netolického v Třeboni. Nápaditost, preciznost, dotáhnutí všech drobností… Budeme-li mít možnost s panem Timkem na dalších věcech pracovat, bude nám ctí.
Alena Seberová
vedoucí odboru kultury a cestovního ruchu, město Třeboň
Pan Timko je profesionál, který ví, co dělá a dělá to navíc vlídně, trpělivě a otevřeně i k těm nejsložitějším nápadům. Oceňuji kreativitu a přístup k zákazníkovi stejně tak jako precizní práci a rychlost. Určitě se na pana Timka budu obracet i nadále a ráda doporučuji jeho služby dál.
Petra Dermová
Mechovo.cz
Hledali jsme zkušeného animátora a grafika pro naše produktová videa a za naši firmu můžeme pana Timka 100% doporučit. Jeho přístup a odvedená práce je profesionální! Zakázka dokončena v krátkém termínu za příznivou cenu, příště jeho služby opět rádi využijeme.
Tomáš Vlček
e-shop s elektromateriálem

KONTAKT

napište mi na info@tomastimko.cz , nebo zavolejte: +420 607 736 734