Tomáš Timko - tvůrce animovaných videí a HTML5 bannerů

Účinné animované video

Posuňte své zisky na novou úroveň. Zvyšte konverze kampaní pomocí mého účinného videa.

Tvořím velmi účinná a poutavá reklamní videa pro Instagram, Facebook, YouTube, firemní propagační video na web, explainer video pro Vaši službu / produkt či animované promo video. Navíc mohu zanimovat intro, logo nebo závěrečné outro Vašich videí.

Vytvářel jsem videa pro renomované značky, jako jsou Benzina, Stop cafe, Wüstenrot, AirBaltic a mnoho dalších.

Dejte mi vědět, jaké video potřebujete a já Vám vytvořím nezávaznou kalkulaci.

nebo zavolejte: 607 736 734

TYPY VIDEÍ

ANIMOVANÉ VIDEO

Animované reklamní video slouží k propagaci, nebo vysvětlení určitého produktu nebo služby. Využívá se hlavně k oslovování většího publika a má za cíl přitáhnout pozornost potenciálních zákazníků. Díky využití poutavých animací a vizuálních efektů může být animované video velmi účinné. Animovaná videa jsou efektivním způsobem, jak prezentovat výhody daného produktu nebo služby v jednoduché a srozumitelné formě.

PROMO VIDEO

Promo video je krátké propagační video, které má za úkol představit produkt, službu, či firmu. Toto video bývá často používáno na webových stránkách, v sociálních sítích, či v reklamních kampaních. V promo videu se snažíme co nejvíce vystihnout klíčové benefity produktu, služby, či firmy a prezentovat je divákům v krátké a atraktivní formě.

EXPLAINER VIDEO

Explainer video je typ animovaného videa, které vysvětluje nebo prezentuje určitý produkt, službu nebo proces. Tento druh videa se často využívá k vysvětlení složitých témat nebo konceptů prostřednictvím zjednodušených a atraktivních animací a ilustrací. Explainer video může být použito pro propagaci na sociálních sítích, webových stránkách nebo pro interní vzdělávání zaměstnanců.

FIREMNÍ PROPAGAČNÍ VIDEO

Firemní propagační video je krátké promo video, které prezentuje konkrétní firmu, produkt nebo službu. V tomto videu jsou zdůrazněny hlavní benefity a unikátní vlastnosti produktu nebo služby, které jsou potenciálně zajímavé pro zákazníky. Firemní propagační video by mělo být atraktivní, profesionální a dobře promyšlené, aby vzbudilo zájem u diváků a pomohlo tak firmy zvýšit povědomí o svých značkách a produktech.

KRESLENÉ VIDEO

Kreslené video je typ animovaného videa, které se vyznačuje použitím počítačové vektorové kresby. Vektorová kresba umožňuje zachování kvality a ostrosti obrázků i při různých velikostech, což je výhodné pro použití na různých typech zařízení. Kreslené video je často využíváno pro vysvětlení složitých konceptů nebo pro prezentaci firemních produktů a služeb.

CENA

Jako živnostník Vám mohu nabídnout velmi příznivou cenu za tvorbu animovaného videa. Neplatím z Vaší zakázky žádné další lidi jako sekretářky, obchodní zástupce, účetní atd..

KLIENTI

MÁ ANIMOVANÁ VIDEA

CO O MNĚ ŘÍKAJÍ ZÁKAZNÍCI

S panem Timkem jsme spolupracovali na vývoji interaktivních aplikací pro zámek Litomyšl a velmi rádi ho oslovíme i při dalších plánovaných realizacích. Na práci pana Timka si vážím zejména preciznosti provedení, rychlosti a velmi rozumného finančního ohodnocení.
Jiří Kmošek
Kmošek & Kmošek s.r.o.
Měl jsem s Tomášem možnost spolupracovat několikrát, vždy skvěle odvedená práce. Není, co vytknout.
Vítek Koubský
Digicary.cz
S Tomášem máme dobré zkušenosti. Vytvořil nám kvalitní reklamní bannery a velice rychle.
Martin Svoboda
jednatel Mobis.cz
Pan Tomáš Timko začal spolupracovat s naší společností DIGIpromo teprve nedávno a za tu dobu jsme s jeho výsledky velmi spokojení. Pan Timko pro nás vytváří Android aplikace a video grafiky, které pojímá velmi kreativně, i když se musí držet zadání. Velmi oceňujeme rychlost zpracování a včasné dodávání. Věřím v dlouhodobou spolupráci.
Matěj Weinert
DIGIpromo s.r.o.
Jsme velice spokojeni s rychlým a profesionálním přístupem. Oceňujeme taktéž neuvěřitelnou vstřícnost, schopnost zasvětit nás do dané problematiky a ochotu řešit problémy ze strany dodavatele. Vřele doporučujeme!
Anežka Rejsková
Scholz & Friends
Pan Timko velmi kreativním způsobem vytvořil interaktivní aplikaci Zlatá stoka pro stálou expozici o rybníkářství v Domě Štěpánka Netolického v Třeboni. Nápaditost, preciznost, dotáhnutí všech drobností… Budeme-li mít možnost s panem Timkem na dalších věcech pracovat, bude nám ctí.
Alena Seberová
vedoucí odboru kultury a cestovního ruchu, město Třeboň
Pan Timko je profesionál, který ví, co dělá a dělá to navíc vlídně, trpělivě a otevřeně i k těm nejsložitějším nápadům. Oceňuji kreativitu a přístup k zákazníkovi stejně tak jako precizní práci a rychlost. Určitě se na pana Timka budu obracet i nadále a ráda doporučuji jeho služby dál.
Petra Dermová
Mechovo.cz
Hledali jsme zkušeného animátora a grafika pro naše produktová videa a za naši firmu můžeme pana Timka 100% doporučit. Jeho přístup a odvedená práce je profesionální! Zakázka dokončena v krátkém termínu za příznivou cenu, příště jeho služby opět rádi využijeme.
Tomáš Vlček
e-shop s elektromateriálem

KONTAKT

napište mi na info@tomastimko.cz , nebo zavolejte: +420 607 736 734