Aplikace pro muzea a expozice

Info kiosky - dotkykové obrazovky najdete už ve většině muzeí. Jedná se o velmi variabilní interaktivní prvek, který oživý každou expozici. Do kiosku (případně tabletu) je možné vytvořit zábavnou vzdělávací hru, kvíz, fotogalerii, videa, textové a zvukové informace. Prostě téměř cokoliv.

S tvorbou aplikací a her pro muzea jsem začal přibližně před 10 lety. Vytvořil jsem aplikace pro desítky expozic. Např. pro Národní muzeum, Národní technické muzeum, Vlastivědné muzeum v Olomouci, Muzeum Alice Masarykové v Lánech, Dům Štěpánka Netolického v Třeboni a mnoho dalších.

nebo zavolejte: 607 736 734

MUZEINÍ HRY A APLIKACE

Info kiosky jsou dotykové obrazovky připojené k počítači a (většinou) zabudované do nějaké skříňky, nebo stěny. Někdy se může jednat i o zabudovaný tablet, případně tablet přenosný. Většinou se s nimi setkáváme v muzeích a různých expozicích. Můžeme je ale najít i v obchodních centrech, kde slouží třeba jako orientační mapy a seznamy obchodů. Dále jsou časté v informačních centrech měst a na úřadech.

Nejčastěji vytvářím vzdělávací hry, zábavné kvízy pro ověření znalostí návštěvníka, informační aplikace s fotogaleriemi a videi, různé konfigurátory atd.. Je možné vytvořit téměř cokoliv.

Aplikace vytvářím pro OS Windows, Android, nebo v HTML5 pro spuštění v prohlížeči na každé platformě.

Chtěli by jste oživit expozici, ale nemáte ještě svůj kiosek? Rád Vám pomohu s výběrem správného zařízení. Mohu Vám doporučit spolehlivého dodavatele, který Vám kiosek rád zapojí a nainstaluje.

Níže si můžete prohlédnout některé mé aplikace pro muzeiní expozice.

KLIENTI

NĚKTERÉ MÉ APLIKACE PRO MUZEA A EXPOZICE

CO O MNĚ ŘÍKAJÍ ZÁKAZNÍCI

Jsme velice spokojeni s rychlým a profesionálním přístupem. Oceňujeme taktéž neuvěřitelnou vstřícnost, schopnost zasvětit nás do dané problematiky a ochotu řešit problémy ze strany dodavatele. Vřele doporučujeme!
Anežka Rejsková
Scholz & Friends
Pan Timko velmi kreativním způsobem vytvořil interaktivní aplikaci Zlatá stoka pro stálou expozici o rybníkářství v Domě Štěpánka Netolického v Třeboni. Nápaditost, preciznost, dotáhnutí všech drobností… Budeme-li mít možnost s panem Timkem na dalších věcech pracovat, bude nám ctí.
Alena Seberová
vedoucí odboru kultury a cestovního ruchu, město Třeboň
Pan Timko je profesionál, který ví, co dělá a dělá to navíc vlídně, trpělivě a otevřeně i k těm nejsložitějším nápadům. Oceňuji kreativitu a přístup k zákazníkovi stejně tak jako precizní práci a rychlost. Určitě se na pana Timka budu obracet i nadále a ráda doporučuji jeho služby dál.
Petra Dermová
Mechovo.cz
Hledali jsme zkušeného animátora a grafika pro naše produktová videa a za naši firmu můžeme pana Timka 100% doporučit. Jeho přístup a odvedená práce je profesionální! Zakázka dokončena v krátkém termínu za příznivou cenu, příště jeho služby opět rádi využijeme.
Tomáš Vlček
e-shop s elektromateriálem

KONTAKT

napište mi na info@tomastimko.cz , nebo zavolejte: +420 607 736 734