Aplikace pro muzea a expozice

Transformujte své muzejní expozice do fascinujících interaktivních dobrodružství! Dotykové obrazovky nyní oživují výstavní prostory na celém světě, přinášejí dynamický prvek interaktivity, který zaručeně zapůsobí na návštěvníky všech věkových kategorií.

Pro vaše muzeum nebo expozici mohu vytvořit zábavné a vzdělávací hry, poutavé kvízy, vizuálně ohromující fotogalerie a video ukázky, nebo dokonce textové a zvukové informace. Limit je pouze vaše představivost!

Během posledních 18 let jsem měl tu čest spolupracovat na tvorbě aplikací a her pro řadu prestižních muzeí a expozic, včetně Národního muzea, Národního technického muzea, Vlastivědného muzea v Olomouci, Muzea Alice Masarykové v Lánech a Domu Štěpánka Netolického v Třeboni. A teď se těším na spolupráci s Vámi!

Dejte svým expozicím nový rozměr, posuňte je do digitálního věku s aplikacemi pro info kiosky a tablety. Svěřte se do rukou odborníka a zviditelněte svoji expozici v očích tisíců návštěvníků.

nebo zavolejte: 607 736 734

NĚKTERÉ MÉ APLIKACE PRO MUZEA A EXPOZICE

CO O MNĚ ŘÍKAJÍ ZÁKAZNÍCI

S panem Timkem jsme spolupracovali na vývoji interaktivních aplikací pro zámek Litomyšl a velmi rádi ho oslovíme i při dalších plánovaných realizacích. Na práci pana Timka si vážím zejména preciznosti provedení, rychlosti a velmi rozumného finančního ohodnocení.
Jiří Kmošek
Kmošek & Kmošek s.r.o.
Měl jsem s Tomášem možnost spolupracovat několikrát, vždy skvěle odvedená práce. Není, co vytknout.
Vítek Koubský
Digicary.cz
S Tomášem máme dobré zkušenosti. Vytvořil nám kvalitní reklamní bannery a velice rychle.
Martin Svoboda
jednatel Mobis.cz
Pan Tomáš Timko začal spolupracovat s naší společností DIGIpromo teprve nedávno a za tu dobu jsme s jeho výsledky velmi spokojení. Pan Timko pro nás vytváří Android aplikace a video grafiky, které pojímá velmi kreativně, i když se musí držet zadání. Velmi oceňujeme rychlost zpracování a včasné dodávání. Věřím v dlouhodobou spolupráci.
Matěj Weinert
DIGIpromo s.r.o.
Jsme velice spokojeni s rychlým a profesionálním přístupem. Oceňujeme taktéž neuvěřitelnou vstřícnost, schopnost zasvětit nás do dané problematiky a ochotu řešit problémy ze strany dodavatele. Vřele doporučujeme!
Anežka Rejsková
Scholz & Friends
Pan Timko velmi kreativním způsobem vytvořil interaktivní aplikaci Zlatá stoka pro stálou expozici o rybníkářství v Domě Štěpánka Netolického v Třeboni. Nápaditost, preciznost, dotáhnutí všech drobností… Budeme-li mít možnost s panem Timkem na dalších věcech pracovat, bude nám ctí.
Alena Seberová
vedoucí odboru kultury a cestovního ruchu, město Třeboň
Pan Timko je profesionál, který ví, co dělá a dělá to navíc vlídně, trpělivě a otevřeně i k těm nejsložitějším nápadům. Oceňuji kreativitu a přístup k zákazníkovi stejně tak jako precizní práci a rychlost. Určitě se na pana Timka budu obracet i nadále a ráda doporučuji jeho služby dál.
Petra Dermová
Mechovo.cz
Hledali jsme zkušeného animátora a grafika pro naše produktová videa a za naši firmu můžeme pana Timka 100% doporučit. Jeho přístup a odvedená práce je profesionální! Zakázka dokončena v krátkém termínu za příznivou cenu, příště jeho služby opět rádi využijeme.
Tomáš Vlček
e-shop s elektromateriálem

MUZEJNÍ HRY A APLIKACE

Interaktivní aplikace pro info kiosky mohou zcela změnit způsob, jakým muzea a expozice komunikují se svými návštěvníky. Tyto fascinující digitální nástroje se stávají živými, interaktivními průvodci. Informují, vzdělávají a baví. Ať už jsou zabudované do stěn, skříní, nebo jde o přenosné tablety, vždy zastávají roli poutavých vzdělávacích asistentů.

Nejčastěji je najdete v muzeích a expozicích. Také slouží jako navigační body v obchodních centrech, jako interaktivní mapy a seznamy obchodů, a stávají se neocenitelnými pomocníky v informačních centrech měst a na úřadech.

Specializuji se na tvorbu vzdělávacích her, zábavných kvízů pro ověření znalostí návštěvníků, informačních aplikací s fotogaleriemi a videi, různých konfigurátorů a mnoho dalšího. Možnosti jsou skutečně téměř nekonečné.

Mohu Vám vytvořit aplikaci pro OS Windows, Android, nebo v HTML5 pro univerzální spuštění v prohlížeči na jakékoliv platformě.

Máte vizi, jak oživit vaši expozici, ale nemáte ještě svůj kiosek? Rád Vám pomohu s výběrem správného zařízení a doporučím Vám spolehlivého dodavatele, který se postará o instalaci a zapojení.

Podívejte se výše na některé z mých aplikací pro muzejní expozice, které jsem měl tu čest vytvářet.

KLIENTI

KONTAKT

napište mi na info@tomastimko.cz , nebo zavolejte: +420 607 736 734