Tomáš Timko - tvůrce animovaných videí a HTML5 bannerů

Získejte více zákazníků na sociálních sítích

V dnešní době jsou sociální sítě neuvěřitelně důležité pro úspěšné podnikání. Reklamní videa na Instagramu a Facebooku jsou nejen velmi efektivním způsobem, jak oslovit nové zákazníky, ale také zvyšují povědomí o Vaší značce a zvyšují konverze.

Má videa Vám pomohou získat pozornost na Instagramu, Facebooku a dalších sociálních sítích. Vaše produkty a služby budou viditelnější a můžete tak zvýšit své prodeje.

Ovládněte sociální sítě pomocí reklamního videa!

nebo zavolejte: 607 736 734

ANIMOVANÁ VIDEA PRO SOCIÁLNÍ SÍTĚ:

INSTAGRAM

Reklamní video na Instagramu je jedním z nejúčinnějších způsobů, jak oslovit vaše cílové publikum a zvýšit povědomí o vaší značce. Reklamní videa na Instagramu jsou krátká, ale výrazná videa, která se objevují ve vašem feedu nebo v příbězích. Reklamní video na Instagramu vám umožní cílit na specifickou skupinu lidí a získat tak větší dosah pro vaše produkty a služby. Navíc můžete sledovat účinnost reklamy a upravit ji dle potřeb vašeho podnikání.

FACEBOOK

Reklamní video na Facebooku je skvělý způsob, jak zvýšit povědomí o vašem podnikání a oslovit vaše cílové publikum. Reklamní videa na Facebooku mohou být cílená na základě demografických údajů, zájmů a chování uživatelů, což zaručuje, že vaše reklama bude viděna správnou skupinou lidí. Reklamní videa na Facebooku mohou být vytvořena v různých formátech, jako jsou krátká upoutávka, představení nového produktu, ukázka služby nebo jiná animace. Reklamní video na Facebooku vám umožní zaujmout pozornost vašich sledujících a zvýšit tak povědomí o vaší značce a produktech. Také můžete sledovat účinnost reklamní kampaně a upravit ji dle potřeb.

YOUTUBE

Videa na YouTube jsou skvělým způsobem, jak oslovit nové publikum a získat větší dosah pro vaše podnikání. Na YouTube můžete publikovat jak krátká upoutávková videa, tak i delší video obsah, jako jsou tutoriály, návody, explainer videa atd.. Videa na YouTube mohou být sdílena na dalších sociálních sítích, což vám umožní získat další sledující. Na YouTube můžete cílit na specifické publikum, aby se vaše reklamní videa dostala k těm správným lidem. Navíc na YouTube můžete využívat analytické nástroje, abyste sledovali účinnost vaší reklamy a upravili ji podle potřeb vašeho podnikání. Využijte sílu videí na YouTube a získejte nové zákazníky pro své podnikání.

KLIENTI

UKÁZKA VIDEÍ

CO O MNĚ ŘÍKAJÍ ZÁKAZNÍCI

S panem Timkem jsme spolupracovali na vývoji interaktivních aplikací pro zámek Litomyšl a velmi rádi ho oslovíme i při dalších plánovaných realizacích. Na práci pana Timka si vážím zejména preciznosti provedení, rychlosti a velmi rozumného finančního ohodnocení.
Jiří Kmošek
Kmošek & Kmošek s.r.o.
Měl jsem s Tomášem možnost spolupracovat několikrát, vždy skvěle odvedená práce. Není, co vytknout.
Vítek Koubský
Digicary.cz
S Tomášem máme dobré zkušenosti. Vytvořil nám kvalitní reklamní bannery a velice rychle.
Martin Svoboda
jednatel Mobis.cz
Pan Tomáš Timko začal spolupracovat s naší společností DIGIpromo teprve nedávno a za tu dobu jsme s jeho výsledky velmi spokojení. Pan Timko pro nás vytváří Android aplikace a video grafiky, které pojímá velmi kreativně, i když se musí držet zadání. Velmi oceňujeme rychlost zpracování a včasné dodávání. Věřím v dlouhodobou spolupráci.
Matěj Weinert
DIGIpromo s.r.o.
Jsme velice spokojeni s rychlým a profesionálním přístupem. Oceňujeme taktéž neuvěřitelnou vstřícnost, schopnost zasvětit nás do dané problematiky a ochotu řešit problémy ze strany dodavatele. Vřele doporučujeme!
Anežka Rejsková
Scholz & Friends
Pan Timko velmi kreativním způsobem vytvořil interaktivní aplikaci Zlatá stoka pro stálou expozici o rybníkářství v Domě Štěpánka Netolického v Třeboni. Nápaditost, preciznost, dotáhnutí všech drobností… Budeme-li mít možnost s panem Timkem na dalších věcech pracovat, bude nám ctí.
Alena Seberová
vedoucí odboru kultury a cestovního ruchu, město Třeboň
Pan Timko je profesionál, který ví, co dělá a dělá to navíc vlídně, trpělivě a otevřeně i k těm nejsložitějším nápadům. Oceňuji kreativitu a přístup k zákazníkovi stejně tak jako precizní práci a rychlost. Určitě se na pana Timka budu obracet i nadále a ráda doporučuji jeho služby dál.
Petra Dermová
Mechovo.cz
Hledali jsme zkušeného animátora a grafika pro naše produktová videa a za naši firmu můžeme pana Timka 100% doporučit. Jeho přístup a odvedená práce je profesionální! Zakázka dokončena v krátkém termínu za příznivou cenu, příště jeho služby opět rádi využijeme.
Tomáš Vlček
e-shop s elektromateriálem

KONTAKT

napište mi na info@tomastimko.cz , nebo zavolejte: +420 607 736 734