Tomáš Timko - tvůrce animovaných videí a HTML5 bannerů

Tvorba webových her, aplikací a konfigurátorů

Chcete oslovit své zákazníky kreativním způsobem a zvýšit prodeje? Nabízím tvorbu jednoduchých 2D webových her a aplikací, které přináší nový rozměr vašemu marketingu. Tyto aplikace a hry mohou lépe propagovat Vaše výrobky, služby či značku.

Mohu Vám také zhotovit grafický konfigurátor Vašeho produktu. Ukažte zákazníkům všechny vyrianty svého výrobku a nechte jej, aby si sám vybral nejvhodnější variantu.

nebo zavolejte: 607 736 734

CO VÁM MOHU VYTVOŘIT:

WEBOVÉ HRY

Webové hry jsou skvělým nástrojem pro marketing. Zákazníci rádi tráví čas hraním her online, což je pro marketingovou strategii velkou příležitostí. Webové hry mohou být použity k propagaci vašich produktů a služeb, a to v různých formách. Například můžete vytvořit hru, která přímo souvisí s vaším produktem, nebo využít hry k propagaci značky, například vytvořit hru s vaším logem nebo sloganem. Hry také mohou být využity k budování interakce se zákazníky a zvyšování povědomí o vaší značce. Vydejte se do světa webových her a využijte je pro vaši marketingovou strategii!

WEBOVÉ APLIKACE

Webové aplikace jsou vynikajícím nástrojem pro marketing. Zákazníci často ocení interaktivní prvky na webových stránkách, jako jsou kvízy, adventní kalendáře, soutěže a další podobné aplikace. Tyto aplikace mohou být použity k propagaci vašich produktů a služeb, a to v různých formách. Například můžete vytvořit kvíz, který testuje znalosti zákazníků o vašem produktu, nebo adventní kalendář s dárky a slevami pro každý den. Soutěže jsou další možností, jak využít webové aplikace k propagaci vaší značky. Zákazníci rádi soutěží a získávají ceny, a když tyto ceny spojují s vaším produktem nebo službou, může to vést k většímu povědomí o vaší značce a zvýšení prodejů. Vydejte se do světa webových aplikací a využijte je k propagaci vaší značky!

GRAFICKÉ KONFIGURÁTORY

Grafické konfigurátory jsou vynikajícím nástrojem pro propagaci vašich produktů. Umožňují vašim zákazníkům interaktivně upravovat Vaše produkty, což je zábavné a zároveň praktické. Tyto konfigurátory mohou být použity k propagaci různých produktů, od oblečení po interiéry a automobily. Uživatelé mohou zvolit různé barvy, materiály a další parametry, aby viděli, jak bude výrobek vypadat, nebo aby zjistili výslednou cenu. Grafické konfigurátory mohou být integrovány přímo na vaše webové stránky a jsou velmi užitečné pro zákazníky, kteří hledají přesně to, co potřebují. Využití grafických konfigurátorů může být vynikající strategií pro propagaci vašich produktů a zvýšení prodejů.

KLIENTI

UKÁZKY HER A KONFIGURÁTORŮ

CO O MNĚ ŘÍKAJÍ ZÁKAZNÍCI

S panem Timkem jsme spolupracovali na vývoji interaktivních aplikací pro zámek Litomyšl a velmi rádi ho oslovíme i při dalších plánovaných realizacích. Na práci pana Timka si vážím zejména preciznosti provedení, rychlosti a velmi rozumného finančního ohodnocení.
Jiří Kmošek
Kmošek & Kmošek s.r.o.
Měl jsem s Tomášem možnost spolupracovat několikrát, vždy skvěle odvedená práce. Není, co vytknout.
Vítek Koubský
Digicary.cz
S Tomášem máme dobré zkušenosti. Vytvořil nám kvalitní reklamní bannery a velice rychle.
Martin Svoboda
jednatel Mobis.cz
Pan Tomáš Timko začal spolupracovat s naší společností DIGIpromo teprve nedávno a za tu dobu jsme s jeho výsledky velmi spokojení. Pan Timko pro nás vytváří Android aplikace a video grafiky, které pojímá velmi kreativně, i když se musí držet zadání. Velmi oceňujeme rychlost zpracování a včasné dodávání. Věřím v dlouhodobou spolupráci.
Matěj Weinert
DIGIpromo s.r.o.
Jsme velice spokojeni s rychlým a profesionálním přístupem. Oceňujeme taktéž neuvěřitelnou vstřícnost, schopnost zasvětit nás do dané problematiky a ochotu řešit problémy ze strany dodavatele. Vřele doporučujeme!
Anežka Rejsková
Scholz & Friends
Pan Timko velmi kreativním způsobem vytvořil interaktivní aplikaci Zlatá stoka pro stálou expozici o rybníkářství v Domě Štěpánka Netolického v Třeboni. Nápaditost, preciznost, dotáhnutí všech drobností… Budeme-li mít možnost s panem Timkem na dalších věcech pracovat, bude nám ctí.
Alena Seberová
vedoucí odboru kultury a cestovního ruchu, město Třeboň
Pan Timko je profesionál, který ví, co dělá a dělá to navíc vlídně, trpělivě a otevřeně i k těm nejsložitějším nápadům. Oceňuji kreativitu a přístup k zákazníkovi stejně tak jako precizní práci a rychlost. Určitě se na pana Timka budu obracet i nadále a ráda doporučuji jeho služby dál.
Petra Dermová
Mechovo.cz
Hledali jsme zkušeného animátora a grafika pro naše produktová videa a za naši firmu můžeme pana Timka 100% doporučit. Jeho přístup a odvedená práce je profesionální! Zakázka dokončena v krátkém termínu za příznivou cenu, příště jeho služby opět rádi využijeme.
Tomáš Vlček
e-shop s elektromateriálem

KONTAKT

napište mi na info@tomastimko.cz , nebo zavolejte: +420 607 736 734